Çağ İzolasyon ve Yalıtım - Konya Sprey Poliüretan Köpük Isı Yalıtımı, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Poliüretan Sprey Köpük Çatı Yalıtımı, Teras ve Çatı Altı Yalıtımı ve İzolasyonu

Firmamız Hakkında

2006 yılından beri izolasyon (yalıtım) sektöründe faaliyet gösteren Çağ İzolasyon Konya ve Türkiye genelinde hizmet vermektedir. 2012 yılında şirketleşme adımlarını tamamlayarak ısı yalıtımı, su izolasyonu, nem izolasyonu hizmetlerini profesyonel ve kaliteli olarak sürdürmektedir.

Müşterimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarız sloganı ile ısı izolasyonu, su yalıtımı ve nem yalıtımı işlemlerini kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.

Isı Yalıtımı

20-22 derece sıcaklığa sahip bir ortam ideal konfora sahiptir. Yaz ve kış dönemlerinde ısı transferinin meydana gelmesi ile enerji kaybı oluşmaktadır. Bu enerji kaybının azaltılması, konforunuzun ve tasarrufunuzun artırılması için Poliüretan sert köpük (yüzde 97 oranında kapalı hücre yapınındadır ve en düşük ısı iletkenlik kat sayısına sahiptir) size %60 a varan oranda tasarruf etmenizi sağlar.

Su Yalıtımı

Yapıya nüfuz eden su ve nem betonların bozulup çatlamasına ve yapı demirlerinin paslanmasına yol açıp taşıma kapasitelerini kısıtlar. Binanın en ufak noktalarına nüfuz edip genleşerek sertleşen su geçirmeyen nem, terleme, küf yapmayan difüzyona uğramayıp yapı malzemelerinde pas ve çürümeyi engelleyip ömrünü uzatan POLİÜRETAN SERT KÖPÜK ile yalıtılmalıdır.

Ses Yalıtımı

Konut, okul, işyeri, binalar, sinema, konser ve toplantı salonları, otel odaları gibi mekanları ses ve gürültüden koruyup sağlıklı ve konforlu ortamlar oluşturup ve insanların bir birlerinden rahatsız olmamaları için % 97 kapalı hücre yapısı ve ses iletkenliği en düşük yalıtkan olması ile dış etkileri minimuma indiren POLİÜRETAN YALITIM sistemi kullanılmalı.

Yangın Yalıtımı

Mobilya, perde, duvar kağıdı gibi eşyaların tümü yanıcıdır sigara, elektrik kontağı, soba, ocak, doğal gaz veya yanıcı maddeler yangına neden olabilir. POLİÜRETAN SERT KÖPÜĞÜ % 97 kapalı hücre yapısı ile yangına dayanıklı olup ateşi taşımaz ve damlama yapmaz benzin, madeni yağ gibi kimyasallardan etkilenmeyip can ve mal kaybını en aza indirir.